ZABIEGI NAWILŻAJĄCE

Intensywny zabieg nawilżająco – energetyzujący do skóry szarej, zmęczonej.

AQUARELLE

Intensywny zabieg dla skóry szarej, zmęczonej, wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Skóra niedożywiona ze słabym poziomem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów m.in.: opuchnięte dolne powieki, worki pod oczami.

Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych. Odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami.

Cel: usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i remineralizację skóry.

Koszt zabiegu: 139 PLN

Głębokie nawilżenie i wygładzenie zmarszczek – NOWOŚĆ !!!

MARINE COLLAGEN TREATMENT

Intensywny zabieg nawilżający na „pierwsze zmarszczki” z użyciem maski nasyconej wysokim koncentratem naturalnego rozpuszczalnego kolagenu. Zabieg neutralizuje uczucie nadmiernego napięcia, stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu, małe zmarszczki spowodowane przesuszeniem skóry natychmiast znikają. Zawartość składników aktywnych (Native Marine Collagen Complex, glikopeptydy z soi, czerwona alga Palmaria Palmata) sprawia, że skóra już po pierwszym zabiegu jest rozświetlona, doskonale nawilżona i aksamitnie gładka. Zabieg kierowany dla osób po 25 roku życia.

Wskazania: skóra potrzebująca głębokiego nawilżenia, pozbawiona gładkości i blasku.

Cel: zabieg ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, wygładzić drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry

Koszt zabiegu: 259 PLN

Zabieg nawilżająco – upiększający – NOWOŚĆ !!!

BEAUTY HYDRATION RITUAL

Skóra w każdym wieku potrzebuje źródła nawilżenia. Brak wody w naskórku może powodować dyskomfort, uczucie ściągania oraz wiele zmian w prawidłowym funkcjonowaniu skóry. Zabieg oczyszczająco – nawilżający przeznaczony dla skóry młodej potrzebującej nawilżenia.

Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej nawilżenia. Szczególnie polecany wczesną wiosną, po okresie grzewczym, a także latem, gdy skóra jest przesuszona oraz po solarium.

Cel: uzupełnienie niedoboru wody w naskórku, odbudowa płaszcza wodno – lipidowego, poprawienie nawilżenia i elastyczności skóry.

Koszt zabiegu: 159 PLN