PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Luksusowy zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs metodą SECRET LASHES.

Rzęsy SECRET LASHES to wysoka jakość produktów oraz bogaty wybór luksusowych materiałów sprawdzonych i polecanych przez tysiące zadowolonych klientek na całym świecie.

Nałożenie rzęs z włosia norki daje efekt zagęszczenia nawet przy bardzo rzadkich rzęsach, a sam zabieg nie obciąża naturalnych rzęs klientki ze względu na lekkość i niewielką grubość włosia. Wystylizowane oko wygląda zatem bardzo wyraźnie i naturalnie.

Posiadamy wszystkie długości i rodzaje rzęs tylko w najwyższej jakości , indywidualnie dobieramy długość oraz rodzaj rzęs. Z reguły zabieg przedłużanie rzęs trwa średnio 1,5-2 godzin.  Podczas zabiegu doklejane jest  od 80 do 300 rzęs (na jedno oko) powoduje to, że używanie maskary nie jest konieczne. Co 2 – 4 tygodnie należy poddać się zabiegowi uzupełnienia brakujących rzęs.

 

Dla kogo polecamy zabieg??

Zabieg przedłużania rzęs polecany jest każdej kobiecie aby nadać oczom i twarzy wyrazisty wygląd. Przedłużone rzęsy to niezwykła wygoda i brak konieczności ich tuszowania.

To również idealna propozycja dla Kobiet, które mają naturalnie krótkie rzęsy, ponieważ  możliwy jest do osiągnięcia niezwykle naturalny efekt. Oczy będą optycznie powiększone, gwarantując wyjątkowo uwodzicielskie spojrzenie.

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs o każdej porze dnia i nocy. Metoda przedłużania rzęs została stworzona specjalnie dla kobiet chcących pogrubić i wydłużyć naturalne rzęsy bez wysiłku.

 

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

 

Rzęsy jedwabne – metoda 1:1

Przedłużanie rzęs  metodą 1:1 gwarantuje niezwykle naturalny efekt . Podczas zabiegu używane są delikatne jedwabne włókna, przyklejane do każdej pojedynczej naturalnej rzęsy. Dzięki miękkim włóknom zabieg nie obciąża naturalnych rzęs.

 

Rzęsy z norek – metoda objętościowa 3D – NOWOŚĆ!

Daje efekt pięknych, niezwykle gęstych rzęs i oszałamiającego spojrzenia. Zabieg polega na doklejeniu do jednej naturalnej rzęsy kilku niezwykle lekkich, super cienkich i delikatnych rzęs z włoska norki.
Rzęsy, których używa się do metod objętościowych różnią się od tych używanych do metody 1:1. Są zdecydowanie lżejsze, elastyczne, bardziej aksamitne i delikatniejsze, zbliżone w wyglądzie do naturalnych rzęs, z którymi idealnie się komponują dzięki równej szerokości, są zdecydowanie mniej wyczuwalne na oku. Doklejone rzęsy są na tyle delikatne i lekkie, ze niemal od razu po zabiegu nosząca je osoba przyzwyczaja się do nich i nie czuje ich obecności, a głęboki odcień czerni nadaje spojrzeniu jeszcze więcej atrakcyjności.

To luksusowy zabieg który zachwyci każdą kobietę.

Rzęsy z norek odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających Klientek, które oczekują efektu bardzo lekkich i miękkich rzęs, idealnie wystylizowanych.

Norki, w przeciwieństwie do rzęs syntetycznych, są niezwykle podatne na układanie, nie sprawiają problemu podczas codziennej stylizacji. Dzięki swojej elastyczności idealnie dopasowują się do naturalnych rzęs, dając przy tym naturalny efekt.

Ilość rzęs doklejanych podczas zabiegu jest zawsze dobierana indywidualnie do potrzeb i życzeń klientki.

Rzęsy dają piękny efekt dlatego przeciw wskazane jest ich tuszowanie .

 

Jak  dbać o rzęsy?

Należy jednak pamiętać,że po założeniu rzęs  najważniejsze są 24h od momentu założenia ponieważ w tym czasie klej ulega zasychaniu . Zaleca się unikania solarium, sauny, basenu, pary wodnej,nie należy pocierać oczu,zachować szczególna  ostrożność przy  demakijażu. Unikamy wszystkiego co mogłoby przeszkadzać w schnięciu kleju na który są założone rzęsy. Czyli podgrzewanie, moczenie, wilgotność.

 

Zalecenia po zabiegu przedłużania rzęs:

 • przez cały czas noszenia rzęs nie należy stosować kremów, olejków i innych kosmetyków na bazie tłuszczu w okolicach oczu (tłuszcz rozpuszcza klej)
 • nie należy zmywać makijażu mleczkami czy płynami dwufazowymi ponieważ osłabiają działanie kleju. Należy używać płynu do demakijażu oczu bez zawartości substancji tłuszczowych i olejków.
 • zachować ostrożność przy aplikacji kremów oraz masek pod oczy, aby nie nakładać na rzęsy. Dotyczy to również fluidów i pudrów – zawierają one pewną ilość związków tłuszczowych, które osłabiają trwałość kleju.
 • nie wolno w żadnym wypadku samodzielnie usuwać lub wyrywać przedłużonych rzęs. Może to spowodować ich uszkodzenie i utrudnić regenerację. Można je usunąć tylko przy użyciu specjalnego preparatu.
 • nie stosować zalotki i tuszu do rzęs
 • nie trzeć oczu.

 

Przeciwwskazania do zabiegu przedłużania rzęs:

 • choroby skóry wokół oczu
 • uraz oka
 • choroby oczu, zapalenie spojówki, jaskra, zaćma
 • całkowity brak rzęs
 • trichotillomania – czyli nerwowe wyrywanie rzęs
 • świeżo wykonywana plastyka powiek
 • retinopatia cukrzycowa
 • zespół suchego oka – częste używanie kropli do oczu

 

Cennik:

Przedłużanie 1:1                          199zł

Uzupełnienie 1:1                         99-149zł 

Przedłużanie 3D norki               449zł      Promocja!!!    199zł

Uzupełnienie 3D norki               199-299zł