PEDICURE

Ciesz się pięknymi i zdrowymi stopami

Pielęgnacja odpowiednio dostosowana do Twoich potrzeb, jest metodą na zachowanie zdrowych stóp. Systematyczność i odpowiednie dobranie kosmetyków gwarantują trwałe efekty. Oferujemy profesjonalną pomoc w zwalczaniu wielu problemów stóp już u ich podłoża. Pedicure zapewnia efekt zadbanych, gładkich i delikatnych stóp na długi czas. To idealny zabieg zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Zastosowanie szerokiej gamy aromatycznych kosmetyków dedykowanych stopom lub specjalnej leczniczej linii do pielęgnacji chorych stóp sprawia, że zabiegi te są niezwykle przyjemne, odprężające lub lecznicze.

Pedicure to bardzo przyjemny zabieg pielęgnacyjny, zaczynający się od odprężającej i aromatycznej kąpieli stóp, zmyciu lakieru, skróceniu, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci, oraz wypielęgnowaniu skórek. W jego skład wlicza się również usunięcie naskórka z pięt- wszystkie wymienione czynności, wykonywane są frezarką z odpowiednimi końcówkami ścierającymi.
Pedicure zakończony jest manualnym masażem oraz ewentualnie polakierowaniem paznokci- paniom, a panom- wypolerowaniem płytki paznokcia.
Pedicure daje wspaniałe poczucie lekkości oraz niesłychany komfort stopom.

CENNIK

Pedicure klasyczny (bez malowania) 100 zł
Pedicure klasyczny ( z odżywką) 105 zł
Pedicure Infinite Shine OPI (przedłużona trwałość) 130 zł
Pedicure japoński/ Gel Break (regeneracja płytki) 130 zł
Pedicure GelColor* 145 zł

*GelColor nie jest hybrydą, jest to trwały i bezpieczny żel przepuszczający powietrze do paznokci pozwalający utrzymać je w doskonałej kondycji nawet do 3 tygodni