MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja diamentowa – polega na złuszczaniu starych komórek naskórka poprzez ścieranie drobinkami diamentów. Ponadto, poprzez zastosowanie siły ssącej, cały stary naskórek zbierany jest od razu do specjalnego pojemnika a skóra staje się bardziej naprężona.

Podstawowym zadaniem zabiegu jest oczyszczenie, wygładzenie i regeneracja skóry.

Poprzez usuwanie starego naskórka stymuluje się skórę do wytwarzania nowych komórek, a przez to do odbudowy i poprawy jej kondycji. Zabieg poprawia również wydzielanie kolagenu.

Wskazania:trądzik, przebarwienia, rozstępy, blizny, zmarszczki, zmiany potrądzikowe, metoda bezpyłowa przeznaczona przede wszystkim dla skóry delikatnej i wrażliwej, alergicznej.

Cel: Zabieg świetnie wygładza i regeneruje skórę, wpływa na jej rozjaśnienie, skutecznie zmniejsza drobne zmarszczki. Regeneruje też częściowo przebarwienia spowodowane nadmierną ekspozycją skóry na promienie UV. Poprawia też przyswajanie przez skórę składników odżywczych.

Zalety mikrodermabrazji:

  • bezpieczna, kontrolowana głębokość ścierania
  • alternatywa dla nietolerujących peelingu chemicznego (kwasy)
  • pobudzenie skóry do produkcji kolagenu i elastyny (odnowa skóry właściwej).
  • widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu.
  • z każdą sesją efekty się potęgują, skóra staje się coraz bardziej gładka, elastyczna, świetlista, nabiera zdrowego kolorytu.

Koszt zabiegu:

Twarz – 159 PLN
Twarz, szyja, dekolt – 169 PLN
Plecy – 99-199 PLN
Dłonie – 89 PLN

Zabieg można rozwinąć o:

– maskę kremową – 29 PLN
– maskę algową – 39 PLN
– sonoforezę lub jonoforezę – 59 PLN (z ampułką lub serum)
– masaż twarzy, szyi i dekoltu – 49 PLN