MASAŻE I RELAKS

Masaż relaksująco-odprężający

INDOCEANE TREATMENT

Podczas zabiegu ciało osiąga stan pełnego relaksu i odprężenia. Przywraca dobre samopoczucie, dlatego polecamy go przede wszystkim osobom zestresowanym. Skóra po zabiegu jest wygładzona, odżywiona i silnie nawilżona.

Wskazania: osoby zmęczone, zestresowane, brak witalności i wigoru, skóra sucha mało elastyczna, nieodżywiona.

Cel: relaks, odprężenie, przywrócenie dobrego samopoczucia, odżywienie, nawilżenie, wygładzenie oraz głęboka regeneracja skóry.

Koszt zabiegu: 329 PLN

Masaż relaksacyjny ciała

Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Koszt zabiegu: 119 PLN

Masaż klasyczny ciała

Masaż klasyczny to szereg zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła. Masaż może mieć cele lecznicze, relaksacyjne lub przygotowywać mięśnie do wysiłku.

Koszt zabiegu: 139 PLN

Masaż bańką chińską

Masaż polega na masowaniu ciała okrężnymi ruchami gumową, zassaną bańką. Dzięki temu poprawia się krążenie krwi w organizmie, przyspiesza usuwanie zbędnych toksyn. Bańka chińska likwiduje obrzęki i zmiany skórne wynikające z zaburzeń krążenia. Zabieg jest bardzo skuteczny w likwidacji cellulitu, działa również odchudzająco i ujędrniająco.

Cel: redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry, poprawa krążenia krwi, oczyszczenie organizmu z toksyn

Koszt zabiegu: 15 minut – 39 PLN

30 minut – 69 PLN